Ons team

Abdel Daoudi

Specialist Griekenland en Italie

Kantoor: +31 (0)76 59 64 444
Mobiel: +31 (0)6 24 48 03 46
Mail: a.daoudi@dna.forwarder.net

Arco Bakker

Algemene zaken, dagelijkse leiding.

Kantoor: +31 (0)76 5960573
Mail: a.Bakker@dna.forwarder.net

Arno Cornelis

Specialist Hongarije, Oostenrijk en Slowakije

Kantoor: +31 (0)76 59 644 44
Mobiel: +31 (0)6 21 37 35 10
Mail: a.cornelis@dna.forwarder.net

Ashwin Tak

Loodsmedewerker

Kantoor: 31(0)76 596 0574
Mail: info@dna.forwarder.net

Corine Kersten

Administratief medewerkster

Kantoor: +31 (0)76 59 64 444
Mail: c.kersten@dna.forwarder.net

Danny van Nunen

Loodsmedewerker

Kantoor: +31 (0)76 59 64 444
Mail: info@dna.forwarder.net

Diana Walop

Order Entery

Kantoor: +31(0)76 596 4444
Mail: d.walop@dna.forwarder.net

Dolf Ebskamp

Sales

Kantoor: +31 (0)76 59 64 444
Mail: d.ebskamp@dna.forwarder.net

Frank Jonkers

Oost Europa, specialisatie Tsjechie

Kantoor: +31 (0)76 59 64 444
Mobiel: +31 (0) 6 13 71 68 34
Mail: f.jonkers@dna.forwarder.net

Frans Legen

Boekhouding en Office Manager/ICT

Kantoor: +31 (0)76 59 64 444
Mail: f.legen@dna.forwarder.net

Jean paul de Groot

Zuid europa, specialisatie Frankrijk

Kantoor: +31(0)76 5964444
Mobiel: +31 (0)6 41 03 19 88
Mail: j.degroot@dna.forwarder.net

Jeanette v/d beek

Order entry

Kantoor: +76 59 644 44
Mail: j.vanderbeek@dna.forwarder.net

Jeffrey Hock

Loodsmedewerker en NAC fan

Kantoor: +31(0)76 596 4444
Mail: info@dna.forwarder.net

Jesper legen

Assistent boekhouding

Kantoor: +31 (0)76 59 64 444
Mail: j.legen@dna.forwarder.net

Jurian Michielsen

Specialist Benelux

Kantoor: +31 (0)76 5964444
Mobiel: +31 615504413
Mail: j.michielsen@dna.forwarder.net

Klaas Bakker

Overal / luchtvracht en zeevracht

Kantoor: +31 (0)76 59 64 444
Mail: k.bakker@dna.forwarder.net

Lars Beerens

Specialist Zwitserland

Kantoor: +31 (0)76 5964444
Mobiel: +31(0)6 3492 6993
Mail: l.beerens@dna.forwarder.net

Laurens Mohrman

Specialist Scandinavie en Baltics

Kantoor: +31(0)76 596 4444
Mobiel: +31(0)6 5232 0628
Mail: l.mohrman@dna.forwarder.net

Leonie lubbelinkhof

Administratief medewerkster

Kantoor: +31 (0)76 59 64 444
Mail: l.lubbelinkhof@dna.forwarder.net

Maarten Dikker

Sales

Kantoor: +31 (0)76 59 64 444
Mobiel: +31(0)6 13239382
Mail: m.dikker@dna.forwarder.net

Marco Timmermans

Operations manager

Kantoor: +31 (0)76 59 64 444
Mobiel: +31 (0)6 83 70 94 90
Mail: marco.timmermans@dna.forwarder.net

Mario Timmers

Specialist Engeland en Ierland

Kantoor: +31 (0)76 59 64 444
Mobiel: 06 54742980
Mail: m.timmers@dna.forwarder.net

Martijn Box

Loods medewerker

Kantoor: +31(0)76 596 0574
Mail: loods2@dna.forwarder.net

Martin Blommers

Loodsmedewerker

Kantoor: +31 (0)76 59 64 444
Mail: m.blommers@dna.forwarder.net

Monica Wijnolst

Administratief medewerkster

Kantoor: +31 (0)76 59 64 444
Mail: m.wijnolst@dna.forwarder.net

Pascal Nagtegaal

Zee en lucht

Kantoor: +31(0)76 596 0564
Mobiel: +31(0)6 11354742
Mail: p.nagtegaal@dna.forwarder.net

Peter de Vlieger

Specialist Duitsland

Kantoor: +31(0)76 596 4444
Mobiel: +31(0)6 1129 5529
Mail: p.devlieger@dna.forwarder.net

Renate van Hof

Accountens

Kantoor: +31(0)76 596 4444
Mobiel: +31(0)6 3060 3557
Mail: r.vanhof@dna.forwarder.net

Rogier van der Graaf

Hoofd boekhouding

Kantoor: +31 (0)76 59 64 444
Mail: r.vandergraaf@dna.forwarder.net

Ronald Montauban

Warehousing

Kantoor: +31(0)76 596 0574
Mobiel: +31 (0)6 14358705
Mail: r.montauban@dna.forwarder.net

Sigrid Hopstaken

Kennis van warehousing en douane zaken

Kantoor: s.hopstaken@dna.forwarder.net
Mail: s.hopstaken@dna.forwarder.net
aeo home
+

AEO

Bedrijven die deelnemen aan het internationale handelsverkeer, kunnen bij de Douane de status van Authorised Economic Operator (AEO) aanvragen

Lees meer
HACCP home
+

HACCP

HACCP, de afkorting voor Hazard Analysis and Critical Control Points, is een risico-inventarisatie voor voedingsmiddelen.

Lees meer
TLN home
+

TLN

Transport en Logistiek Nederland (TLN) is de grootste en toonaangevende belangenbehartiger in het goederenwegvervoer en logistieke dienstverlening.

Lees meer
Kiwa home
+

Kiwa

Certificatie van producten, processen, managementsystemen en personen.

Lees meer