Team

Arco Bakker

Arco Bakker

Algemene zaken, dagelijkse leiding.

Kantoor: +31 (0)76 5960573
Mail: a.Bakker@dna.forwarder.net
Ashwin Tak

Ashwin Tak

Loodsmedewerker

Kantoor: -
Mail: -
Cathy Papanikolaou

Cathy Papanikolaou

Expediteur benelux/duitsland

Kantoor: +31 (0)76 5964444
Mail: c.papanikolaou@dna.forwarder.net
Corine Kersten

Corine Kersten

Administratief medewerkster

Kantoor: +31 (0)76 5960571
Mail: c.kersten@dna.forwarder.net
Danny van Nunen

Danny van Nunen

Loodsmedewerker

Kantoor: 076 5960561
Mail: d.vannunen@dna.forwarder.net
Dolf Ebskamp

Dolf Ebskamp

Sales

Kantoor: +31 76 5960576
Mail: d.ebskamp@dna.forwarder.net
Frank Jonkers

Frank Jonkers

Oost Europa, specialisatie Tsjechie

Kantoor: +31 (0)76 59 60 562
Mobiel: 31 (0) 6 13 71 68 34
Mail: f.jonkers@dna.forwarder.net
Frans Legen

Frans Legen

Boekhouding en Office Manager/ICT

Kantoor: +31 (0)76 5960571
Mail: f.legen@dna.forwarder.net
Fred Dormits

Fred Dormits

Sales

Kantoor: +31 (0)76 5960572
Mail: f.dormits@dna.forwarder.net
Gyongyi Verloop

Gyongyi Verloop

Oost Europa, specialisatie Hongarije en Oostenrijk

Kantoor: +31 (0)76 596 05 62
Mobiel: 0622084365
Mail: g.verloop@dna.forwarder.net
Jeffrey Hock

Jeffrey Hock

Loodsmedewerker

Kantoor: -
Mail: -
Jurian Michielsen

Jurian Michielsen

Loodsmedewerker

Kantoor: +31 (0)76 5964444
Mobiel: +31 615504413
Mail: j.michielsen@dna.forwarder.net
Klaas Bakker

Klaas Bakker

Overal / luchtvracht en zeevracht

Kantoor: +31 (0)76 596 05 73
Mail: k.bakker@dna.forwarder.net
Lars Beerens

Lars Beerens

Specialisatie Scandinavië

Kantoor: +31 (0)76 5964444
Mail: l.beerens@dna.forwarder.net
Leonie lubbelinkhof

Leonie lubbelinkhof

Administratief medewerkster

Kantoor: +31 (0)76 596 05 71
Mail: l.lubbelinkhof@dna.forwarder.net
Maarten Dikker

Maarten Dikker

Sales

Kantoor: (+31) 76 596 05 72
Mail: m.dikker@dna.forwarder.net
Mario Timmers

Mario Timmers

Zuid Europa, specialisatie Zwitserland, Ierland en douane relateerde zaken

Kantoor: +31 (0)76 5960562
Mobiel: 06 54742980
Mail: m.timmers@dna.forwarder.net
Martin Blommers

Martin Blommers

Loodsmedewerker

Kantoor: +31 (0)76 5964444
Mail: m.blommers@dna.forwarder.net
Max van Oosterhout

Max van Oosterhout

Assistent zee- en luchtvracht

Kantoor: +31 (0)76 5960561
Mobiel: 06 37478396
Mail: m.vanoosterhout@dna.forwarder.net
Monica Wijnolst

Monica Wijnolst

Administratief medewerkster

Kantoor: +31 (0)76-596 05 71
Mail: m.wijnolst@dna.forwarder.net
Pascal Nagtegaal

Pascal Nagtegaal

Zee,lucht en warehousing

Kantoor: +31 (0)76 596 05 61
Mobiel: 06 11354742
Mail: p.nagtegaal@dna.forwarder.net
René Barendrecht

René Barendrecht

Zuid Europa specialisatie Spanje, Portugal en Frankrijk

Kantoor: +31 (0)76 596 05 65
Mobiel: 06 52056029
Mail: r.barendrecht@dna.forwarder.net
Rogier van der Graaf

Rogier van der Graaf

Hoofd boekhouding

Kantoor: +31 (0)76 5960571
Mail: r.vandergraaf@dna.forwarder.net

Diesel Olie Toeslag

September
13%
Augustus
12%
Juli
12%
Juni
13%
Mei
11%
April
10%
Maart
9%
Februari
10%
Januari
9%
November
8%
Oktober
8%
September
7%
Augustus
6%
Juli
5%
Juni
7%
Mei
7%
April
7%
Maart
8%
Februari
8%
Januari
9%
December
7%
November
7%
Oktober
5%
September
5%
Augustus
3%
Juli
5%
Juni
6%
Mei
4%
April
3%
Maart
2%
Februari
1%
Januari
2%
December
6%
November
6%
Oktober
6%
September
5%
Augustus
7%
Juli
9%
Juni
10%
Mei
10%
April
9%
Maart
9%
Februari
6%
Januari
6%
December
10%
November
11%
Oktober
12%
September
12%
Augustus
13%
Juli
13%
Juni
13%
Mei
13%
April
12%
Maart
13%
Februari
13%
Januari
13%
December
12%
November
12%
Oktober
12%
September
13%
Augustus
11%
Juli
11%
Juni
12%
aeo team
+

AEO

Bedrijven die deelnemen aan het internationale handelsverkeer, kunnen bij de Douane de status van Authorised Economic Operator (AEO) aanvragen

Lees meer
HACCP team
+

HACCP

HACCP, de afkorting voor Hazard Analysis and Critical Control Points, is een risico-inventarisatie voor voedingsmiddelen.

Lees meer
TLN team
+

TLN

Transport en Logistiek Nederland (TLN) is de grootste en toonaangevende belangenbehartiger in het goederenwegvervoer en logistieke dienstverlening.

Lees meer
Kiwa team
+

Kiwa

Certificatie van producten, processen, managementsystemen en personen.

Lees meer